SET kožené klíčenky s upnutím LOXX

  • Celá zvýhodněná sestava pro tvé klíče. Vždy je budeš mít na svém místě! Žádná plná kapsa, poškrábaný telefon a hlavně žádné hledání. Cvakni si to doma, v kanceláři, v dílně,  na opasek a nebo je prostě klikni do své DOBAG tašky. 

 

  • Dostaneš 1x koženou klíčenku KEYBAG 1x kožené poutko CLICKBAG a 1x koženou nástěnku KEYBOARDBAG. Už od nás něco máš? Tak si můžeš vše dokoupit samostatně.
Varianta:
Barva zapínání LOXX® ?
Ražba iniciálů ?
1 070 Kč / ks
Můžeme doručit do:
7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 Zvolte variantu
SET kožené klíčenky s upnutím LOXX
Dárek
Originální dárek
Ke každé stavebnici klíčenka KEYBAG zdarma
Ruční výroba
Ruční výroba
Precizně vyrobeno bez použití strojů
Iniciály zdarma
Iniciály zdarma
Podepiš si svůj výrobek decentní ražbou iniciálů
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Používáme jedinečné materiály získané eticky

Detailní popis produktu

  • KONSTRUKCE - Klíče už nebudeš nikdy hledat. Věčná 2,5mm silná hovězí kůže, pevně držící samolepící páska a masivní mosazný kroužek zajišťují pevnost, že se ni můžeš i houpat. Lepící páska není všemocná, doporučuji lepit jen hladké a čisté povrchy. Patent upnutí LOXX ti umožní mít vždy své klíče tam kde potřebuješ, doma na futru v kanceláři na skříni. Malý  designový prvek, v kterém se skrývá nespočet využití. 

 

  • VÝROBA - kousek kůže, kudla a dalších milion maličkostí. Načrtnout, vyříznout, vysekat, seříznout, zabrousit, zaleštit a přidělat druk LOXX

 

  • KŮŽE - Kvalita je na 1. místě, proto si necháváme dovážet čistě přírodně činěnou kůži ze Švédské koželužny Tärnsjö Garveri, která získává surovinu ze skotu pasoucích se ve volné přírodě a získanou jako druhotný produkt masného průmyslu. Díky svým vlastnostem zraje do krásy, stejně jako ženy a při správné péči, je na doživotí. 

 

  • KOVÁNÍ - Dlouho nám trvalo najít kvalitní funkční a designové zavírání. LOXX byla jasná volba, jednak svým vzhledem, ale hlavně svou variabilitou využití. V naší kotlině ojedinělé. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: