Kožená nástěnka na 1 klíčenku - KEYBOARDBAG

  • Jednoduchá kožená samolepící nástěnka pro jednu klíčenku KEYBAG s upnutím LOXX. Nalep si ji doma na skříň, na futro a nebo klidně na dveře (zevnitř). Chodíš do kanclu? Kup si dvě! Při odchodu si ji cvakni do své DOBAG tašky a na svůj CLICKBAGKonec hledání klíčů v Čechách je tady

 

  • Potřebuješ upnout více klíčenek, tak si vyber jednu z našich dalších nástěnek pro 3 nebo 5 svazků klíčů. Chceš mít fakt svoje místo, tak si kup klidně čtyři a můžeš mít jinou barvu než tvá žena a ratolesti. 

 

Rozměry a detailní popis produktu

Varianta:
barva cvočku LOXX® ?
260 Kč / ks
Můžeme doručit do:
7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 Zvolte variantu
Kožená nástěnka na 1 klíčenku - KEYBOARDBAG
Dárek
Originální dárek
Ke každé stavebnici klíčenka KEYBAG zdarma
Ruční výroba
Ruční výroba
Precizně vyrobeno bez použití strojů
Iniciály zdarma
Iniciály zdarma
Podepiš si svůj výrobek decentní ražbou iniciálů
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Používáme jedinečné materiály získané eticky

Detailní popis produktu

  • KONSTRUKCE - Klíče už nebudeš nikdy hledat. Věčná 2 x 2,5mm silná hovězí kůže a pevně držící samolepící páska, zajišťuje pevnost, že se ni můžeš i houpat. Lepící páska není všemocná, doporučuji lepit jen hladké a čisté povrchy. Patent upnutí LOXX ti umožní mít vždy své klíče tam kde potřebuješ, doma na futru v kanceláři na skříni. Malý designový prvek, v kterém se skrývá nespočet využití.

 

  • ROZMĚRY -  šířka 2,5cm /výška 4cm / váha 8g

 

  • VÝROBA - kousek kůže, kudla a dalších milion maličkostí. Načrtnout, vyříznout, vysekat, seříznout, zabrousit, zaleštit a přidělat druk LOXX

 

  • KŮŽE - Kvalita je na 1. místě, proto si necháváme dovážet čistě přírodně činěnou kůži ze Švédské koželužny Tärnsjö Garveri, která získává surovinu ze skotu pasoucích se ve volné přírodě a získanou jako druhotný produkt masného průmyslu. Díky svým vlastnostem zraje do krásy, stejně jako ženy a při správné péči, je na doživotí. 

 

  • KOVÁNÍ - Dlouho nám trvalo najít kvalitní funkční a designové zavírání. LOXX byla jasná volba, jednak svou perfektní funkčností a vzhledem. V naší kotlině ojedinělé. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Klíčenky a Keyboardy
Záruka: doživotní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: