Pánský kožený messenger - 4BEERBAG

  • Pořádná heavy-duty kožená ručně šitá brašna pro pořádné chlapy. Hodíš do ní 4 plechy a k tomu vše co potřebuješ. Nosnost? Co sneseš! Tenhle messenger je na celý život.

 

  • Dva cvoky na klíčenku KEYBAG, dvě poutka na karabiny a kapsa na 8" tablet nebo drobnosti. Každé 2 roky máš od nás servis zdarma. 

 

  • Která bude ta tvoje? Brown, Cognac, Black nebo Natural?

 

Rozměry a detailní popis produktu

Varianta:
Verze popruhu ?
Barva zapínání LOXX® ?
Ražba iniciálů ?
8 370 Kč / ks
Můžeme doručit do:
7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 7.6.2024 Zvolte variantu
Pánský kožený messenger - 4BEERBAG
Dárek
Originální dárek
Ke každé stavebnici klíčenka KEYBAG zdarma
Ruční výroba
Ruční výroba
Precizně vyrobeno bez použití strojů
Iniciály zdarma
Iniciály zdarma
Podepiš si svůj výrobek decentní ražbou iniciálů
Kvalitní materiály
Kvalitní materiály
Používáme jedinečné materiály získané eticky

Detailní popis produktu

  • KONSTRUKCE - Masivní pevná konstrukce z 2,5mm silné usně. Tahle kabela drží prostě tvar! Popruh je z 4,5mm silné a 2,5 cm široké opaskové kůže a utáhne v kabele cokoliv. Můžeš si vybrat jestli statický a nastavený dle tvé potřeby nebo s přezkou po 5 cm seřiditelný mezi 110-140 cm. Šitá je silným francouzským sedlářským stehem lněnou nití.

 

  • ROZMĚRY - vnitřní šířka 25cm / výška 20cm / hloubka 9cm / váha 820g/900g

 

  • VÝROBA - kus kůže, kudla a dalších milion maličkostí. Načrtnout, vyříznout, vysekat, seříznout, sešít zabrousit a zaleštit... 

 

  • KŮŽE - Kvalita je na 1. místě, proto si necháváme dovážet čistě přírodně činěnou kůži ze Švédské koželužny Tärnsjö Garveri, která získává surovinu ze skotu pasoucích se ve volné přírodě a získanou jako druhotný produkt masného průmyslu. Díky svým vlastnostem zraje do krásy, stejně jako ženy a při správné péči, je na doživotí. 

 

  • KOVÁNÍ - Dlouho nám trvalo najít kvalitní funkční a designové zavírání. LOXX byla jasná volba, jednak svou perfektní funkčností a vzhledem. V naší kotlině ojedinělé. 

 

  • ŠITÍ - používáme pouze ruční šití francouzského typu 5,4mm a lněné francouzské nitě. Nic nenahradí krásu a životnost ručního stehu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hotovky, Doplňky, Péče
Záruka: doživotní

4BEERBAG

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: