Tipy jak na to

Jak smontovat DOBAG kabelku

Pár tipů!

1.

Snaž se, aby při přidělání předního dílu  zapínání LOXX na klopu, bylo logo zavírání vodorovně s klopou kabely. 

2.

Pokus se zjistit, na jaké straně nosí tvůj vyvolený tašky, podle toho připevni popruh. Jestli na pravé straně, tak na pravou stranu kabelky dej konec popruhu s jednou dírkou pro sedlářský knoflík a na levou stranu konec s více dírkami. Začni protahovat popruh vždy z vnitřku kabelky.

3. 

Knoflík pro připevnění klíčenky rozmysli podobně jako popruh. Pro praváka na pravou stranu, přicvaknutí klíčenky bude pak pohodlnější. 

4.

Teď to nejtěžší! Máš totiž jen jeden pokus! Napsat věnování. Ale nestresuj se, když uděláš drobnou chybku, určitě ti tvá polovička hlavu neutrhne a navíc to budeš prostě ty! Co máš napsat ti neřekneme, bysme ty kočeny a borce pak museli odhánět :-)

SOS +420 737 547 676

Číst článek
Jak správně pečovat o kůži

Vím, že máš plno jiných zájmů a proto sám řeknu, že by mi udělalo dobře rychlé pomazlení.

Každé tři měsíce se ti připomenu a pokud jsi za mě zaplatil 6k a víc, tak si řeknu každé dva roky o kompletní ošetření v DOBAG.

Jirka z DOBAG bude rád, když mu pošleš fotku jak vypadám, třeba mu to pomůže udělat něco lépe.

 

 

Milujeme svou práci a všeho do čeho jsme dali náš čas si vážíme. Každý kožený výrobek potřebuje výživu, nejen proto aby byl krásný, ale aby ti dlouho vydržel.

Každé tři měsíce od dodání ti na e-mail pošleme informaci, že by bylo dobré ošetřit výrobek balzámem na kůži. Nejlépe mu sedí náš, ale neboj se použít jakýkoliv přírodní balzám, který máš jistě doma.

Budeme vděční, když nám občas pošleš fotku, jak vypadá náš výrobek. Pomůže nám to třeba odhalit něco, co lze udělat lépe a taky si připomeneme chvilky strávené výrobou.

Pokud jsi výrobek někomu věnoval, můžeš mu e-mail přeposlat nebo nám, po odsouhlasení obdarovaného, můžeš poslat odpovědí na e-mail kontakt a my se postaráme, aby další pomazání již dostal/a přímo od nás. 

Budeme ti to posílat 10 let, ale pokud již nechceš, stačí jen naspat odpovědí.

 

Číst článek
3 položek celkem